Dell Pro Max Slim U7 32GB 2TB FCS1250-U7265K-32-2TB-RTXA2000-W11P
Manufacturer Warranty
* Processor:Intel Core Ultra 7 265K (30 MB cache, 20 cores, 20 threads, 3.3 GHz to 5.5 GHz, 125W)