ASUS ExpertBook B1403CVA-S62500X 14" FHD I5-1334U 16GB 512GB SSD W11P 3YW asus B1403CVA-S62500X
ASUS ExpertBook B1403CVA-S62500X 14
Manufacturer Warranty
ASUS ExpertBook B1403CVA-S62500X 14" FHD I5-1334U 16GB 512GB SSD Windows 11 Pro 3Y Warranty
Product Highlights:
  • Model: ASUS ExpertBook B1403CVA-S62500X
  • Pemproses: Intel® Core™ i5-1334U
  • Memori: 16GB DDR5
  • Storan: 512GB M.2 PCIe® Gen 4 SSD
  • Paparan: 14.0" FHD (1920x1080), 300 nits
  • Sistem Pengendalian: Windows 11 Pro
  • Cap jari: Disepadukan dengan butang kuasa
  • Papan Kekunci: Papan Kekunci Bercahaya Belakang
  • Bateri: 50WHrs
  • Berat: 1.40 kg (3.09 lbs)
  • Waranti: 3Y Perkhidmatan Di Tapak
  • Processor: Intel® Core™ i5-1334U
  • Memory: 16GB DDR5
  • Storage: 512GB M.2 PCIe® Gen 4 SSD
  • Display: 14.0" FHD (1920x1080), 300 nits
  • Operating System: Windows 11 Pro
  • Fingerprint: Integrated with power button
  • Keyboard: Backlit Keyboard
  • Battery: 50WHrs
  • Weight: 1.40 kg (3.09 lbs)
  • Warranty: 3Y On-Site Service
Additional Features:
  • Camera: HD Camera
  • Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax)
  • AC Adapter: TYPE-C, 65W AC Adapter